Klubbat för:
500 EUR
Utropspris
600 EUR
TAPIO WIRKKALA, SKÅL, 3313, signerad Tapio Wirkkala, Iittala. 1940-talets slut, blåst kristall, fasettslipat botten, längd 22,5 cm.
Billnäs goes online
Obetydligt slitage.
776897
2020-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här