Färglitografi Olle Nyman

Färglitografi Olle Nyman
Färglitografi Olle Nyman

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999), geometrisk komposition, signerad Olle Nyman, daterad -85 och numrerad EA XVIII/XXX, färglitografi ca 24x24 cm

Ej examinerad ur ram

776927

2020-05-27