630 - Pojkporträtt oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-/1900-tal), pojkporträtt, otydligt signerad, olja på duk, ca 52 x 42 cm

Kraftigt krackelerad

776929

2020-08-21