Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-/1900-tal), pojkporträtt, otydligt signerad, olja på duk, ca 52 x 42 cm
Kraftigt krackelerad
776929
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här