Mona Johansson färglitografi blandteknik

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONA JOHANSSON (1924-2010), (2) "Farväl Erges Specerier, Husargatan 22 i Haga i Göteborg" resp. "En äkta varbergstös (8)", litografi samt blandteknik, signerade Mona Johansson, daterade 1980 resp. 1976, numrerad 286/302, bildstorlek ca 30x40 resp. 25,5x25,5 cm

Ej examinerad ur ram

776930

2020-05-27