Wittnauer "2002"

Wittnauer
Wittnauer
Wittnauer
Wittnauer
Wittnauer
Wittnauer
Wittnauer
Wittnauer

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WITTNAUER, "2002", armbandsur, 1970-tal, double, automatisk, plexiglas, dag, datum, kalender, präglat armband, kaliber W102, referrensnr 3621648, mått 42x44,5 mm

Enstaka repor och märken, fungerade vid enklare test, SAV garanterar ej funktionen

776937

2020-06-07