Matsalsmöbel valnöt
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSALSMÖBEL, 7 dlr., fanerad med valnöt, 1970-tal, bestående av: matbord med 2 iläggsskivor varav en med sarg (á 50 cm) och 6 stolar, höjd ca 74, 140x94, sitthöjd 45 cm
Fläckar, slitage
776942
2020-05-28