Tony Cragg etsning

Tony Cragg etsning
Tony Cragg etsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

TONY CRAGG (född 1949), etsning, signerad, A.P., komposition mot gul bakgrund, bladstorlek 47x52 cm, oramad.

Kuntoraportti

Något slitage.

776944

Päivämäärä:

2020-06-07