Tony Cragg etsning
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
TONY CRAGG (född 1949), etsning, signerad, A.P., komposition mot gul bakgrund, bladstorlek 47x52 cm, oramad.
Kuntoraportti
Något slitage.
776944
Päivämäärä:
2020-06-07