Biosoffa 1900-tal

Biosoffa 1900-tal
Biosoffa 1900-tal
Biosoffa 1900-tal
Biosoffa 1900-tal
Biosoffa 1900-tal
Biosoffa 1900-tal
Biosoffa 1900-tal
Biosoffa 1900-tal
Biosoffa 1900-tal
Biosoffa 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIOSOFFA, 2-sits, 1900-tal, betsat trä, längd ca 94, sitthöjd 43 cm

Slitage, märken

776970

2020-05-31