Stolar Krueger Metal USA

Stolar Krueger Metal USA
Stolar Krueger Metal USA
Stolar Krueger Metal USA
Stolar Krueger Metal USA
Stolar Krueger Metal USA
Stolar Krueger Metal USA
Stolar Krueger Metal USA
Stolar Krueger Metal USA
Stolar Krueger Metal USA
Stolar Krueger Metal USA
Stolar Krueger Metal USA
Stolar Krueger Metal USA

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, Krueger Metal, USA, 1900-tal, sittdyna i galon, ihopfällbara, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, märken

776971

2020-05-31