Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLAPPSTOLAR / STOLAR, 8 st, Clarin MFG CO, Chicago, 1900-tal, stomme i metall, sitthöjd ca 40 cm
Slitage, märken
776972
2020-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här