Klappstolar Clarin MFG CO Chicago

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAPPSTOLAR / STOLAR, 8 st, Clarin MFG CO, Chicago, 1900-tal, stomme i metall, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, märken

776972

2020-05-31