Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATTHIAS VAN ARKEL (född 1967): Komposition, signerad Matthias Van Arkel, daterad atergo 1987, olja på duk ca 89x94 cm
776981
2020-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här