Matsalsbord mahogny
Klubbat för:
46 000 SEK
20 000 SEK
MATSALSBORD, 1800-tal, senempire, mahognyfaner/massiv mahogny, svarvade ben på hjultrissor i mässing, 4 iläggsskivor med sarg, höjd ca 78, diameter 160, skivor ca 60 cm vardera
Smärre repor, hakar till illäggskivorna saknas
776985
2020-05-28