Ed Finnell fotografi föreställande Led Zeppelin

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Robert Plant & Jimmy Page, Led Zeppelin, "Physical Grafitti Tour", "During Stairway To Heaven", Los Angeles, 24 Mars 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 1/20, analogt handtryckt fotografi, ca 50x70 cm

Ej examinerad ur ram

776993

2020-05-31