3 reservoarpennor bl a Montblanc
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RESERVOARPENNOR, 3 dlr, 1900-talets mitt, 1 st Montblanc Masterpiece, spets i 14 k guld, längd ca 12,5 cm, 2 st med stift i 14K guld, 1 omärkt, 1 märkt ´Anker Gold´, L ca 12-13 cm
Bruksslitage
776994
2020-05-29