3 reservoarpennor bl a Montblanc

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESERVOARPENNOR, 3 dlr, 1900-talets mitt, 1 st Montblanc Masterpiece, spets i 14 k guld, längd ca 12,5 cm, 2 st med stift i 14K guld, 1 omärkt, 1 märkt ´Anker Gold´, L ca 12-13 cm

Bruksslitage

776994

2020-05-29