Sidobord/soffbord

Sidobord/soffbord
Sidobord/soffbord
Sidobord/soffbord
Sidobord/soffbord
Sidobord/soffbord
Sidobord/soffbord

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

SIDOBORD, 1940/50-tal, betsad furu, höjd ca 60, 60x40 cm

Bruksslitage

777004

2020-06-01