728 - Tvättställ 1800-tal

728 - Tvättställ 1800-tal
728 - Tvättställ 1800-tal
728 - Tvättställ 1800-tal
728 - Tvättställ 1800-tal
728 - Tvättställ 1800-tal
728 - Tvättställ 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TVÄTTSTÄLL med handfat och uppsamlingskärl, mahogny och flintgods med blommönster i blått, England / Nordirland, 1800-talets andra hälft, höjd ca 80, Ø 64 cm

Slitage, märken, torrsprickor, porslinet med smärre sprickor / nagg

777006

2020-08-22