728 - Tvättställ 1800-tal
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TVÄTTSTÄLL med handfat och uppsamlingskärl, mahogny och flintgods med blommönster i blått, England / Nordirland, 1800-talets andra hälft, höjd ca 80, Ø 64 cm
Slitage, märken, torrsprickor, porslinet med smärre sprickor / nagg
777006
2020-08-22