729 - Vitrinbord 1900-tal

729 - Vitrinbord 1900-tal
729 - Vitrinbord 1900-tal
729 - Vitrinbord 1900-tal
729 - Vitrinbord 1900-tal
729 - Vitrinbord 1900-tal
729 - Vitrinbord 1900-tal
729 - Vitrinbord 1900-tal
729 - Vitrinbord 1900-tal

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINBORD, betsad bok m fl träslag, glas,uppfällbart glaslock med lås och nyckel,1900-tal, höjd ca 70, 70 x 37 cm

Bruksslitage

777008

2020-08-22