Ed Finnell fotografi föreställande Mick Jagger

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Mick Jagger, The Rolling Stones, "Steel Wheels Tour", Broadwalk Hall, Atlantic City, 20 december 1989, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, C-print, ca 40,5x50,5 cm

Oramat fotografi

777013

2020-06-05