Skrivbord 1900-tal
2020-05-28
777024
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talets början, blandstil, bemålat, med en låda i sargen, beslag i mässing, höjd ca 76, 90x49 cm
Senare bemålad