Klädskåp jugend

Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1900-talets början, jugend, bemålat, skuren dekor, med spegel, beslag i hammrad mässing, höjd ca 193, 83 x4 5,5 cm

Nyckel saknas, senare bemålning, åldersrelaterat slitage

777027

2020-05-28