Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
300 EUR
VILSTOL, rotting, 1900-talets mitt, längd 180 cm. Bredd 53 cm
Åldersrelaterat slitager.
777028
2020-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här