Rotting vilstol

Rotting vilstol
Rotting vilstol
Rotting vilstol
Rotting vilstol
Rotting vilstol
Rotting vilstol

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

VILSTOL, rotting, 1900-talets mitt, längd 180 cm. Bredd 53 cm

Åldersrelaterat slitager.

777028

2020-05-31