Porlsin Kina 3 dlr

Porlsin Kina 3 dlr
Porlsin Kina 3 dlr
Porlsin Kina 3 dlr
Porlsin Kina 3 dlr
Porlsin Kina 3 dlr
Porlsin Kina 3 dlr
Porlsin Kina 3 dlr
Porlsin Kina 3 dlr
Porlsin Kina 3 dlr
Porlsin Kina 3 dlr
Porlsin Kina 3 dlr
Porlsin Kina 3 dlr

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PORSLIN, KINA, 3 dlr, bestående av kanna med blå dekor, lock saknas, Kina, 1800-tal, opiumpipa höjd ca 12/24 cm, kanna famillie rose, lock saknas, höjd ca 11 cm

nagg förekommer

777032

2020-05-30