Bokhylla teak

Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA, 1950/60-tal, teakfanér, 6 lådor, dörrpar med bakomliggande hylla, utdragbar skrivskiva, nyckel medföljer, höjd ca 160, 114x40cm

Skador: Bruksslitage, repor, slagmärken

777048

2020-06-03