Matbord nyrenässansstil

Matbord nyrenässansstil
Matbord nyrenässansstil
Matbord nyrenässansstil
Matbord nyrenässansstil
Matbord nyrenässansstil
Matbord nyrenässansstil
Matbord nyrenässansstil
Matbord nyrenässansstil
Matbord nyrenässansstil
Matbord nyrenässansstil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, ek, 1900-talets andra hälft, nyrenässansstil, benen delvis svarvade, med två iläggsskivor á 45 cm, höjd ca 76, 132x101 cm

Slitage, sprickor

777051

2020-05-29