Stolar 12 st i nybarock 1800-tal

Klubbat för:

9 200 SEK

5 000 SEK

STOLAR, 12 st, 1800-talets slut, nybarock, betsad ek, sitsar i gyllenläder, höjd 125, sitthöjd 50 cm

Avslag, lösa delar medföljer, slitage, skador

777056

2020-05-27