Klubbat för:
9 200 SEK
5 000 SEK
STOLAR, 12 st, 1800-talets slut, nybarock, betsad ek, sitsar i gyllenläder, höjd 125, sitthöjd 50 cm
Avslag, lösa delar medföljer, slitage, skador
777056
2020-05-27