Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
80 EUR
PEPPARKAR, ett par, silver, höjd 8 cm, vikt totalt ca 60 g, London 1912
Slitage, smärre bucklor.
777068
2020-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här