Pepparkar, ett par

Pepparkar, ett par
Pepparkar, ett par
Pepparkar, ett par
Pepparkar, ett par
Pepparkar, ett par
Pepparkar, ett par

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

80 EUR

PEPPARKAR, ett par, silver, höjd 8 cm, vikt totalt ca 60 g, London 1912

Slitage, smärre bucklor.

777068

2020-06-02