Klubbat för:
1 000 EUR
Utropspris
1 300 EUR
ALVAR AALTO, taklampa "Handgranat", modell A110, Valaistustyö eller Taito, målad mässing samt mässingsdetaljer, diameter 15,5 cm, höjd 42,5 cm
Slitage, repor, fläckar
777090
2020-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här