Edition Luxe Tag Heuer Professional Armbandsur
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAG HEUER, Professional 200M, armbandsur, 1990-tal, quartzverk, stål/ doublé, safirglas, datum, krona med monogram, halvstel länk med viklås i original ref nr. 305/31, ref nr. 964.013R, diam ca 34 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
777094
2020-06-07