Edition Luxe Tag Heuer Professional Armbandsur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAG HEUER, Professional 200M, armbandsur, 1990-tal, quartzverk, stål/ doublé, safirglas, datum, krona med monogram, halvstel länk med viklås i original ref nr. 305/31, ref nr. 964.013R, diam ca 34 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

777094

2020-06-07