Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GAE AULENTI, "Tavolo con Ruote", soffbord, FontanaArte, Italien, formgivningsår 1980, bordsskiva i glas, hjul av svartlackerad metall och gummi, höjd ca 25, 130x130cm

Nagg, repor

777097

2020-05-27