Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GAE AULENTI, "Tavolo con Ruote", soffbord, FontanaArte, Italien, formgivningsår 1980, bordsskiva i glas, hjul av svartlackerad metall och gummi, höjd ca 25, 130x130cm
Nagg, repor
777097
2020-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här