Karl Axel Pehrson färglitografi
2020-06-07
777104
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON, färglitografi, fantasilandskap, signerad, numrerad 222/385 och daterad 91,
Fint skick, ej examinerad ur ram.