Karl Axel Pehrson färglitografi
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KARL AXEL PEHRSON, färglitografi, fantasilandskap, signerad, numrerad 222/385 och daterad 91,
Kuntoraportti
Fint skick, ej examinerad ur ram.
777104
Päivämäärä:
2020-06-07