Karl Axel Pehrson färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KARL AXEL PEHRSON, färglitografi, fantasilandskap, signerad, numrerad 222/385 och daterad 91,

Kuntoraportti

Fint skick, ej examinerad ur ram.

777104

Päivämäärä:

2020-06-07