Golvlampa Josef Frank
Klubbat för:
4 600 SEK
5 000 SEK
JOSEF FRANK, "1842", golvlampa, Svenskt Tenn, formgivningsår 1932, stomme i mässing, grönlackerad, tredelad fot, svängd ljusarm, höj- och sänkbar
Skador: Brukslitage, smärre färgbortfall samt retuscher
777107
2020-05-31