Modellflygplan P51 Mustang

Modellflygplan P51 Mustang
Modellflygplan P51 Mustang
Modellflygplan P51 Mustang
Modellflygplan P51 Mustang
Modellflygplan P51 Mustang
Modellflygplan P51 Mustang

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MODELLFLYGPLAN, North American P51 Mustang, efter modell 1940-tal, förberedd för radiostyrning, motor saknas, längd ca 196, bredd 227 cm

Mindre skador, ej funktionstestad

777117

2020-05-28