Godfried Schalken Holland 1643-1706.

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GODFRIED SCHALKEN (1643-1706): Hans art, interiör, olja på pannå, ca 35x29 cm

Skador, krackeleringar

777130

2020-06-02