730 - Skylt-/reklamdocka Dior

730 - Skylt-/reklamdocka Dior
730 - Skylt-/reklamdocka Dior
730 - Skylt-/reklamdocka Dior
730 - Skylt-/reklamdocka Dior
730 - Skylt-/reklamdocka Dior
730 - Skylt-/reklamdocka Dior

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKYLT-/REKLAMDOCKA, för Christian Diors underklädesmärke Novita Liane, målad gips, 1930-tal, höjd ca 87 cm

Slitage, färgbortfall

777132

2020-08-22