Kandelaber

Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABER, 1900-talets andra hälft, mässing, för 6 ljus, 5 ljussarmar, höjd ca 49 cm

Smärre slitage

777137

2020-05-28