Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
NATTDUKSBORD, Jugend, 1900-talets första hälft, marmorskiva, 1 låda i sarg, senare bemålning, höjd ca 75, 40x40 cm
Slitage
777138
2020-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här