Piedestal blombord mässing

Piedestal blombord mässing
Piedestal blombord mässing
Piedestal blombord mässing
Piedestal blombord mässing
Piedestal blombord mässing
Piedestal blombord mässing
Piedestal blombord mässing
Piedestal blombord mässing

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, alt. blombord, 1900-talets andra hälft, patinerad mässing, höjd ca 76, diameter ca 42 cm

Smärre slitage, märken

777145

2020-05-28