Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

MATBORD, oval skiva i björk, höjd ca 72, 280x120 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, repor märken

777165

2020-05-28