Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
MATBORD, oval skiva i björk, höjd ca 72, 280x120 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, repor märken
777165
2020-05-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner