Salongsgrupp Karl Johan-stil

Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSGRUPP, 5 dlr, 1900-talets första hälft, Karl Johan-stil, fanérad i mahogny, träskuren dekor, bestående av matbord, 2 karmstolar, 2 stolar, sitthöjd ca 47, bordets mått höjd ca 72, diameter 120 cm

Bruksslitage, ytskador, repor, klädsel med skador och fläckar, en karmstol med skada/limmad

777169

2020-05-28