Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, gustaviansk, hallstämplad Söderhamn, krönet med dekor av palmblad, senare bronsering, höjd ca 88, krönets bredd 47 cm

Krönets dekoration saknas, bortfall av lister och dekor, krönet sitter löst, bortafll av kredering, slitage

777175

2020-05-28