Spegel
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, gustaviansk, hallstämplad Söderhamn, krönet med dekor av palmblad, senare bronsering, höjd ca 88, krönets bredd 47 cm
Krönets dekoration saknas, bortfall av lister och dekor, krönet sitter löst, bortafll av kredering, slitage
777175
2020-05-28