Byrå 3-lådig
Vollendet
2020-06-02
777179
| Höchstes Gebot | 950 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
BYRÅ, 3-lådig, 1900-talets första hälft, senare bemålning, höjd ca 91, 84x45 cm
Slitage, 1 handtag löst