Alwin Dahl oljemålning

Alwin Dahl oljemålning
Alwin Dahl oljemålning
Alwin Dahl oljemålning
Alwin Dahl oljemålning
Alwin Dahl oljemålning
Alwin Dahl oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALWIN DAHL (1889-1971): Stilleben med blommor, signerad, olja på pannå, ca 44x36 cm

777182

2020-05-28