Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALONGSBORD, 1900-talets mitt, rokokostil, skiva med intarsia, höjd ca 68, 78x55 cm
Fanerskador, ytskador, repor och märken
777195
2020-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här