Salongsbord rokokostil

Salongsbord rokokostil
Salongsbord rokokostil
Salongsbord rokokostil
Salongsbord rokokostil
Salongsbord rokokostil
Salongsbord rokokostil
Salongsbord rokokostil
Salongsbord rokokostil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, 1900-talets mitt, rokokostil, skiva med intarsia, höjd ca 68, 78x55 cm

Fanerskador, ytskador, repor och märken

777195

2020-05-28