Ikon Ryssland
Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
IKON. S:t Nikolaus, Ryssland, 1800-talets slut, tempera och olja på pannå, på baksidan signerad som en gåva(from Akimov´s family to Rafushkevich) Viborg, 1922, ca 22,5x18 cm
Mindre färgbortfall, krackelyr, slitage
777197
2020-05-28