Tomaz Holuj oljemålning

Tomaz Holuj oljemålning
Tomaz Holuj oljemålning
Tomaz Holuj oljemålning
Tomaz Holuj oljemålning
Tomaz Holuj oljemålning
Tomaz Holuj oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOMASZ HOLUJ (född 1947): "Ilusion", olja på duk, signerad, ca 130x200 cm

Lagning

777199

2020-05-28