Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOL, 1700-tal, allmoge, delvis svarvad, ryggbricka, senare bemålad, sitthöjd ca 45, rygghöjd 83 cm
Ålders- och bruksrelaterat slitage
777200
2020-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här